Maloseriová výroba železničních modelů ve velikosti 0.

Jedná se o domácí ruční výrobu, především lokomotiv v měřítku 1:45 s více než 20 letou zkušeností.

Každý kus je jedinečný originál, vyrobený přesně podle přání každého zákazníka.  Díky rychlému pokroku technologií, zejména v oblasti 3D tisku, je každý typ modelu  neustále modernizován a vylepšován aby držel krok s těmito trendy.

Cílem činnosti je snaha o stavbu modelů se zaměřením na co možná největší  propracovanost detailů a zároveň zachování velmi dobrých jizdních vlastností modelu s dlouhodobou životností všech částí.

Pojezdy modelů jsou řešeny  tak, aby bez potíží překonávaly nerovnosti kolejového svršku modelových kolejišť. Na pojezdy  modelů je poskytována celoživotní záruka, včetně případného servisu.

Skříně vozidel, jsou pájené z leptaných mosazných dílů, kde je kladen důraz zejména na celkovou tuhost a pevnost modelu.

Každý model je výraběn s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Po vzájemné domluvě je možné zhotovit konkrétní lakování, číslování atd. Modely nejsou k dispozici skladem ale vždy na objednávku. Obvyklá doba dodání je 1/2 až 1 rok. Ceny modelů jsou individuální a závisí vždy na konkrétních požadavcích na konečný vzhled a stav modelu.

 

 

 

Luboš Domalíp

Zlenice 95
257 22 Lštění
Česká republika
IČ 14045770
Ldomalip@gmail.com
Vytvořeno službou Webnode